663 542 438, 663 627 812 biuro@mebbble.pl

Szafy wnękowe na zamówienie

Jeśli planujesz wyposażenie nowego mieszkania, albo masz dość starych szaf i marzysz o przestrzennej, nowoczesnej zabudowie z maksymalnym wykorzystaniem powierzchni , eleganckim wyglądzie, to dobrze trafiłeś.

Nasza firma oferuje bogaty asortyment mebli na zamówienie według indywidualnego projektu. Możemy zaoferować meble i szafy z drzwiami przesuwanymi, garderoby, regały, biurka. Wykonamy przestronna szafę, elegancką garderobę, umeblujemy Twój gabinet lub poddasze.

W zakresie drzwi do szaf wnękowych współpracujemy z producentami aluminiowych systemów do drzwi, firmami Sevroll i Aluprofil. Nasza oferta zawiera wypełnienia drzwi z wszystkich dostępnych materiałów wszystkie rodzaje i sposoby otwierania drzwi.

Wnętrza szaf projektujemy z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu miejsca. Zapewniamy profesjonalną obsługę i doradztwo oraz projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Nasze garderoby wykonane z eleganckich i nowoczesnych płyt spełnią wszystkie, nawet najbardziej wymagające Państwa oczekiwania.

Wszystkie szafy i inne meble nietypowe na wymiar realizujemy w ciągu 4 do 6 tygodni od złożenia zamówienia.