663 542 438, 663 627 812 biuro@mebbble.pl

Pytania i odpowiedzi

[rockthemes_specialgridblock avoid_sidebar=”regular” skip_sg=”true”]

[rockthemes_heading bold_color=”#000000″ regular_color=”#dd3333″ details_color=”#000000″ bold_text=”Pytania i” light_text=”odpowiedzi” details_text=”” heading_font_size=”” html_tag=”h2″ align=”center” use_icon=”yes” border_bottom=”yes” disable_margin=”no” ]

Jaki wymiar ma płyta meblowa o grubości 18 mm?

Płyty meblowe laminowane bez względu na grubość i dekor mają wymiar 2800 x 2070 (5,796 m2). Maksymalny wymiar jaki można osiągnąć podczas wstępnej obróbki (tzn.wyrównania krawędzi) to 2780 x 2050.

Co to jest doklejka PCV?

Obrzeże PCV to materiał do wykończenia krawędzi płyty wiórowej, PCV nakładane jest na krawędzie za pomocą specjalnej maszyny-oklejarki, która nagrzewa klej do temperatury 200 st.C po czym łączy płytę z obrzeżem, szlifuje brzegi i je oczyszcza. PCV jest bez wątpienia lepsze i bardziej trwałe od tradycyjnego obrzeża melaminowego (papier impregnowany). PCV zabezpiecza krawędzie przed uszkodzeniem, do pewnego stopnia chroni przed wilgocią a ważne są również względy estetyczne.

Czy wyposażacie kompleksowo biuro?

Wykonujemy wszystkie meble biurowe pod indywiualny projekt, wyposażamy je również w profesjonalne akcesoria biurowe. Jesteśmy w stanie wykonać również lady recepcyjne. Nie dostarczamy tylko foteli i krzeseł biurowych

Mieszkam poza Warszawą, czy wykonujecie również meble poza terytorium Warszawy?

Tak, oczywiście. Nie stanowi dla nas problemu realizacja na terenie województwa mazowieckiego. Za dalsze ogległości doliczamy kwotę za transport.

Czy mogłabym zlecić Państwu sam projekt mebli? Jeśli tak, jaki to koszt?

U nas projekt jest tworzony z myślą o wykonaniu mebli, jednak jesteśmy w stanie zrobić też sam projekt. Opłata uzależniona jest od stopnia skomplikowania projektu.

Czy prowadzą Państwo sprzedaż na raty?

Nie ,nie prowadzimy sprzedaży ratalnej.

Czy mają Państwo jakieś katalogi, w których można było by obejrzeć meble?

Nie posiadamy katalogów, gdyż produkujemy meble na miarę. Nie mamy w sprzedaży gotowych komponentów, każde zamówienie traktowane jest indywidualnie. Zdjęcia zrobionych przez nas mebli można zobaczyć na naszej stronie internetowej oraz w siedzibie firmy można obejrzeć ekspozycję.

Czy robią Państwo meble kuchenne z drewna?

Mamy w ofercie fronty z drewna naturalnego oraz fronty oklejane naturalnym fornirem, które są bardzo trwałe i mają ciekawe, niespotykane wzory. Koszt mebli z drewna byłby bardzo wysoki, dlatego do produkcji korpusów wykorzystujemy płytę meblową laminowaną lub fornirowaną.

Czy można u Państwa nabyć sprzęt AGD?

Tak. Sprzedajemy sprzęt AGD, jednak często klienci dostarczają ,do produkowanych przez nas mebli, sprzęt własny, kupiony w sklepach internetowych czy marketach .

Jaka jest gwarancja na meble oraz ile czasu trzeba czekać na ich wykonanie?

Meble są objęte 24 miesięczną gwarancją. Same okucia BLUM, które stosujemy w naszych meblach (zawiasy, zawieszki, systemy szuflad) mają dożywotnią gwarancję. Jeśli chodzi o termin realizacji zamówienia jest on uzależniony od kilku czynników:

– od materiałów, z których mają być wykonane meble,

– od ilości zamówień i terminu ich realizacji

Zazwyczaj termin realizacji mebli to 4 do 8 tygodni.

Ile kosztuje szafka 60 i 80cm szeroka? a także jaka jest wysokość szafek?

Nie możemy podać dokładnej ceny pojedynczej szafki, gdyż uzależniona jest ona od kilku czynników, między innymi od materiałów z jakich jest zrobiona (płyta meblowa, mdf, lakier, fornir, drewno itp). Także inaczej wygląda koszt szafki pojedynczej, a inaczej szafki wkalkulowanej w cały komplet mebli. Jeżeli chodzi o wysokość szafek to zrobimy taką jaką Pani sobie życzy.

Czy mebel z forniru wenge, który chcę u Państwa zamówić, będzie tańszy niż w sklepie?

Nie powinien być tańszy. Każdy mebel przez nas produkowany jest wytwarzany zazwyczaj w ilości 1 sztuki według wymiarów podanych przez klienta .Fabryka, która specjalizuje się w produkcji jakiegoś mebla produkuje na jednej zmianie setki, czy tysiące sztuk. Ale… jest ale, my nie musimy oszczędzać i kupować tańszych, gorszych materiałów, możemy wykonać mebel na każdy wymiar i można wybrać materiały (forniry, laminaty, kolory lakieru) nie osiągalne dla przemysłu.

Czy produkujecie Państwo tylko drogie meble?

Cena naszych mebli jest adekwatna do włożonej w nie pracy, użytych materiałów i stopnia skomplikowania. Produkujemy meble z tanich i droższych materiałów więc cały projekt dostosowujemy do możliwości finansowych klienta.

[/rockthemes_specialgridblock]